Misja

Żadna uroczystość nie stanie się tą wymarzoną, jeśli nie będzie zgodna z naturą i wizją tworzących ją osób. Dlatego Wy – Droga Młoda Paro jesteście dla nas tak ważni. Dlatego tak wnikliwie wsłuchujemy się w Wasze słowa, badamy potrzeby, poznajemy oczekiwania i Wasze gusta. Dlatego nie forsujemy swoich pomysłów i nie staramy się Wam wcisnąć na siłę rozwiązań, które nie idą w parze z Waszymi upodobaniami.
Wiemy też doskonale, jak ważną i podniosłą chwilę chcecie oddać nam w organizacje, w związku z czym do każdej uroczystości podchodzimy indywidualnie. Nie mamy gotowych rozwiązań, nie pracujemy na szablonach, nie dopasowujemy Was do ogółu.

Podstawą naszej filozofii jest tworzenie uroczystości, które zachwycają swoją prostotą i jakością angażowanych podwykonawców. Znając obowiązujące trendy i mając wyczulony zmysł estetyczny staramy się proponować Wam rozwiązania, które są efektowne, ale nie efekciarskie, ujmują, ale nie przytłaczają.

Tworząc naszą agencję ślubną mieliśmy jeden cel – przewrócić tradycję pięknych, sielskich, prostych i czarujących polskich wesel. Takich, które na długo zapadają w pamięci dzięki wystrojowi, atmosferze i perfekcyjnej koordynacji wszystkich podwykonawców.

Instagram

Górni Wedding Planners

ul. Stanisława Staszica 15
60-526 Poznań

top